HUMINTECH

ПРО КОМПАНІЮ HUMINTECH
Humintech – німецька компанія, розташована недалеко від Дюссельдорфа у містечку Гревенбройх, Німеччина.  Більше 45 років тому вона розпочала активне дослідження, розробку і виробництво гумінових препаратів з леонардиту – особливого високоокисленого виду бурого вугілля. Найкраще родовище якого - кар’єр Гарцвайлер площею 6600га, що знаходяться вздовж річки Ерфт між містами Кельн та Дюссельдорф.
Компанія Humintech  спеціалізується на виробництві препаратів для сільського господарства. Перелік її продуктів охоплює сільськогосподарське виробництво, кормовиробництво, фармацевтику, будівельну промисловість, ветеринарну медицину, очищення та детоксикацію забруднених вод та грунтів. Всього понад 25 препаратів для сільського господарства.
Завдяки запатентованій технології виробництва гумінових кислот та високоякісній сировині – унікальному німецькому леонардиту з низьким вмістом домішок та високим ступенем біологічної активності виробляються препарати які мають попит в усьому Світі. Вони широко використовуються в ЄС, експортуються до США, Канади, в країни Південної Америки, Близького Сходу, та Східної Європи. Загалом  в понад 70 країнах Світу.

Агротехносоюз – компанія, що вже більше 12 років предcтавляє в Україні німецьку компанію Humintech GmbH. За допомогою антистресантів та стимуляторів росту вироблених в Німеччині ми допомагаємо отримувати стабільні та високі врожаї пшениці, соняшника, сої та інших культур українським сільгоспвиробникам в умовах впливу стресів різної природи: засухи, заморозків, пригнічень гербіцидами, незбалансованого живлення.

ТОВ "ПРАЙМ АГРО" є офіційним дистриб'ютором ТОВ "АГРОТЕХНОСОЮЗ"

Документи компанії
Товари виробника
Популярні
Інші препарати
650 грн / 1 л
Популярні
Інші препарати
450 грн / 1 л
Популярні
Інші препарати
1 100 грн / 1 кг