Помічник агронома
Корисні статті
23 січня 2020
Формуємо урожай відповідально

Періоди розвитку озимих культур від сходів до припинення осінньої вегетації та від початку весняної вегетації до цвітіння надважливі для отримання максимальної врожайності. Застосування добрив, ЗЗР, морфорегуляторів та стимуляторів росту рослин у ці періоди є найбільш ефективним та рентабельним.

Корисні статті
23 січня 2020
Підживлювати чи не підживлювати – ось у чому питання

Перевиробництво на ринку яблук у минулому сезоні боляче вдарило по українських садівниках. Та і світовий ринок продовжує стагнувати. За результатами економічних аналізів, обсяг світової торгівлі яблук не збільшується уже 6 років, але виробництво продовжує рости.

Корисні статті
23 січня 2020
Рівень pH та ефективність препаратів

Діюча речовинаОптимальний pH - Період розпаду

Корисні статті
23 січня 2020
Амінокислоти на сторожі врожаю

Розораність земельних угідь в Україні є найвищою у світі – близько 80%, у той час як у розвинених країнах цей показник становить 20–35%.

Корисні статті
23 січня 2020
Кафом, Вігортем-С, СТА Стимулянт-4, Етаборо для позакореневих підживлень озимих це найвищий результат при максимальній рентабельності

Правильне застосування препаратів від іспанської компанії Меристем для осінніх позакореневих підживлень, яке базується на особливостях фізіології рослин, етапах їх розвитку, комплексному захисті від хвороб, шкідників та бур’янів, з урахуванням балансу живлення рослин у конкретних ґрунтово-клімати

Корисні статті
23 січня 2020
Особливості дії препаратів Вігортем – С та Кафом при їх застосуванні у бакових сумішах з фунгіцидними та інсектицидними протруйниками для передпосівного обробітку насіння озимих культур

Початкові етапи розвитку озимих культур  важливий період  для успішної перезимівлі рослин та для формування майбутнього потенціалу врожайності озимого клину.

Корисні статті
23 січня 2020
ФУНДУК: культура, що потребує якісного догляду

Агроконсультант Віталій ЛУЧКО стверджує, що насадження фундука в нашій країні збільшуються щорічно. Практично кожна область в Україні має великі ділянки цього горіха.

Корисні статті
23 січня 2020
Забезпечення польових культур мікроелементами

Науковці вже давно б’ють на сполох із приводу стрімкого зниження родючості славетних українських ґрунтів. Одна з причин полягає у тому, що культури, які вирощуються з господарською метою, вбирають поживних речовин більше,  ніж їх повертається у ґрунт.

Корисні статті
23 січня 2020
Економічна ефективність застосування мікродобрив MERISTEM на посівах господарств Agroprosperis Group

ІСПАНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ ЖИВЛЕННЯ РОСЛИН, ЯКІ МИ ВПРОВАДЖУЄМО ДОЗВОЛЯЮТЬ МАКСИМАЛЬНО РОЗКРИТИ ПОТЕНЦІАЛ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР І , ЯК НАСЛІДОК, ОТРИМАТИ ВИСОКІ ТА ЯКІСНІ ВРОЖАЇ

Корисні статті
23 січня 2020
Visual pH

Visual pH – препарат на основі фосфорної кислоти, який регулює рівень pH розчину, запобігає руйнуванню активних агентів та підвищує їхню ефективність. 

Корисні статті
23 січня 2020
Добрива КАФОМ як засоби впливу на розкриття потенціалу продуктивності культур

Досить часто на ранніх етапах розвитку польових культур можна спостерігати картину, коли листя набувають антоціанового (фіолетового) забарвлення. Це не що інше, як прояв недостатнього забезпечення рослин фосфором.

Вишня
19 грудня 2019
Вирощування вишні. Посадка і догляд за вишнею

Приємно відзначити що, батьківщиною вишні є наш славетний край, а саме узбережжя чорного моря, кримське і кавказьке. Вже потім вишня потрапила в Рим а від туди поширилася по всій Європі. Так що ми по праву можемо пишатися цим фактом.

Зареєструйся та отримай знижку!

Для постійних покупців діє система знижок

Реєстрація